Улюблениця Олега Винника Олена Шоптенко у вузьких плавках показала красу свого тіла (ФОТО)

Author name 16 Лютого 2021 в 18:02

Поділитися статтею

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

Олена Шоптенко зараз, поки в Україні сильні холоди, вирішила відправитися в теплі краї і купатися там на березі океану. Чи не втратила можливості хореограф позувати.

Улюблениця Олега Винника та його партнерка по проекту “Танці з зірками ” показала свою шикарну фігуру в купальному костюмі.

Якщо проаналізувати профіль Олени в Інстаграм, то сміливо можна стверджувати, що це її перше настільки відкрите фото – дівчина не підтримує ідею оголюватися на камеру, щоб залучити аудиторію.

Саме тому у неї частіше можна знайти знімки в красивих жіночних нарядах, але не без них.

Як зазначила Шоптенко, фотографія була зроблена під час її відпочинку в Об’єднаних Арабських Еміратах. Там зараз танцівниця проводить свою відпустку. Це ж підтверджує і геолокація, яку зірка зазначила в публікації під фото.

Хто така Олена Шоптенко?

Майбутній хореограф і зірка світового рівня Олена Шоптенко народилася в 1987 році в українській столиці. У своєму ще досить молодому віці Алена вже досягла неймовірних висот. Вона – дворазова чемпіонка світу 2006 року з бальних танців серед молоді до 21 року, чемпіонка України 2007 року в 10 танцях серед молоді до 21 року.

Хореограф стала відомою після перемоги в першому сезоні шоу “Танці з зірками ” (2006) на каналі “1 + 1 “. Вона виступала в парі з екс-керівником студії “Квартал 95 ” Володимиром Зеленським, який зараз є президентом України.

У 2020 році в новому сезоні шоу “Танці з зірками ” Олена була партнером Олега Винника, однак пара була дискваліфікована в п’ятому ефірі через хворобу.

Олена Шоптенко та Олег Винник
Олена Шоптенко та Олег Винник

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею