Розведена Агата Муценіеце крутить роман з відомим одруженим режисером: в Мережі з’явилися відеодокази

Author name 12 March 2021 в 12:03

Поділитися статтею

У Мережі з’явилося відео загравань актриси Агати Муценіеце з одруженим режисером Климом Шипенко.

Останні кілька днів в Мережі обговорюють можливий роман актриси Агати Муценіеце з відомим режисером Климом Шипенко. Чутки виникли після того, як в Мережі оприлюднили фото на якому Агата і Клим обіймаються на вулиці. Варто відзначити, що Шипенко знаходиться в шлюбі і виховує з офіційною дружиною двох дітей.

П
Папарацці зняли Агату Муценіеце в обіймах Клима Шипенко

Після появи знімка представники Агати почали заперечувати зв’язок актриси з режисером. Нібито для неї табу мати роман з одруженим чоловіком.

У свою чергу, журналісти «СтарХіт» оприлюднили відео, на якому Шипенко і Муценіеце відверто фліртують один з одним. Камера зафіксувала, як вони разом заходять в зал театру, але перед цим супутник пустотливо вщипнув актрису за п’яту точку, а потім підштовхнув швидше до виходу.

Агата Муценіеце прокоментувала відео і чутки про роман з Климом Шипенко

Скандальне відео вирішила прокоментувати і сама Агата. Дівчина записала відео в Інстаграм-сторіз, де заявила, що на відео дійсно вона, але її супутнику не Клим Шипенко, а інший чоловік.

“Я не знаю, якщо чесно, хто почав поширення чуток з приводу того, що у мене нібито був роман з Климом Шипенко. Я спочатку сміялася і жартувала на цю тему, але, по-моєму, масштаби цієї плітки знаходять якісь дивні масштаби. Тому хочу повідомити, що на всіх фото і, відео Клим Шипенко “, – заявила Агата Муценіеце.

Нагадаємо, Агата Муценіеце влітку 2020 року розлучилася з Павлом Прилучний. В їх розриві звинувачували “татову доньку ” Мирославу Карпович.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею