Вся правда про відносини Андрія Данилка і “мами Вєрки Сердючки” – чи є між ними роман?

Author name 14 Березня 2021 в 22:03

Поділитися статтею

Андрій Данилко
Андрій Данилко

Андрій Данилко вважається одним з найбільш укритті представників шоу-бізнесу. Він уже років двадцять вміло ухиляється від розпитувань про особисте життя.

Те, що до своїх 47 років популярний і симпатичний артист жодного разу не був одружений, у багатьох викликає подив. Це стало підґрунтям для всякого роду чуток.

Дружба чи, все ж, любов?

У ЗМІ не раз з’являлася інформація про те, що Андрія Данилка близько 10 років пов’язують близькі стосунки з його партнеркою по сцені Інною Білоконь (мама Вєрки Сердючки).

Андрій Данилко та Інна Білоконь
Андрій Данилко та Інна Білоконь

Вони познайомилися ще в кінці 80-х в ПТУ, де навчався Андрій. Йому було 16 років, а Інні 21. Тоді вони страшно не сподобалися один одному. Інна незабаром вийшла заміж, а юний гуморист почав будувати кар’єру. Інна завжди підтримувала Андрія, знаменитий образ Сердючки з’явився теж за її підтримки. Їх багаторічна дружба триває досі.

Андрій Данилко та Інна Білоконь
Андрій Данилко та Інна Білоконь

Кілька років тому їх побачили разом на відпочинку за кордоном, побачили їх ніжно цілуються і поповзли чутки про їхній роман, про те, що Інна готова подати на розлучення через натовпу почуття. Артисти, рідко коментують чутки, дали зрозуміти, що їх прихильність виключно дружня, майже родинна.

Можливо в молодості вони змогли б пов’язати свої долі, але Андрій шансом таким не скористався. Як то він запитав Інну:

“А чого ти не вийшла за мене заміж? ” А вона: “А ти пропонував? “

Відомо, що Інна одружена з Олегом Білоконь. Їхня донька Яна здобуває освіту в Польщі. Сім’я живе в Полтаві, займається бізнесом і містить собачий розплідник.

Андрій Данилко та Інна Білоконь в звичайному житті
Андрій Данилко та Інна Білоконь в звичайному житті

Не хочу одружитися

Андрій Данилко
Андрій Данилко

Останнім часом Андрій Данилко дуже комфортно почуває себе наодинці з собою. Тільки так він може відпочити від людей, від завантаженості на роботі. У побуті йому допомагає приходить домогосподарка, їжу для себе шоумен готує сам. Він ловить себе на думці, що сім’ю хоче все менше і менше і якщо і розраховує на шлюб, то тільки гостьовий – щоб квартири були поруч і так ходити в гості.

Історія Вєрки Сердючки: біографія Андрія Данилка, шлях до слави, хвороба, роман зі сценічним мамою

https://youtu.be/5_5e_avA0ak

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею