Скільки дітей у Аліни Кабаєвої? Інформація ЗМІ і припущення екстрасенсів

Author name 16 March 2021 в 11:03

Поделитесь этой статьей

Аліна Кабаєва і її подруга Ляйсан
Аліна Кабаєва і її подруга Ляйсан

Сама Утяшева згадує, що Аліна Кабаєва ніколи не забуває про свою подругу. Коли Ляйсан виходила заміж, то Аліна привітала її.

Аліна Кабаєва, стала олімпійською чемпіонкою з художньої гімнастики 2004 рік (Афіни, Греція).

За припущеннями ЗМІ у неї зв’язок з президентом Російської Федерації. Офіційної інформації дуже мало. І найголовніше, що після того, як Аліна Кабаєва народила двійню, вона пропала з поля зору не тільки ЗМІ, а й громадськості.

Також Аліна практично не спілкується з близькими та друзями. Зважаючи на відсутність інформації про її життя і місце знаходження, деякі екстрасенси припустили, що у неї може бути 4 або 5 дітей. Як кажуть екстрасенси, Аліна Кабаєва не виходить до громадськості з того місця де живе.

У Аліни Кабаєвої є давня подруга Ляйсан Утяшева. Аліна іноді приїжджає на могилу її матері.
Сама Ляйсан Аліна практично не дзвонить їй, а якщо це і буває, то дуже рідко. З близькими подругами Аліна Кабаєва, також не спілкується. Якщо проаналізувати спілкування Аліни Кабаєвої, то ЗМІ зробили висновок, що крім Ляйсан, Аліна нікому не дзвонить.

а
Аліна Кабаєва

Сама Утяшева згадує, що Аліна Кабаєва ніколи не забуває про свою подругу. Коли Ляйсан виходила заміж, то Аліна привітала її. Також, коли народилися в Утяшевой діти, Аліна не забула її привітати.

Було неодноразово помічено, що Аліна Кабаєва приходила на могилу мами Ляйсан і залишає там квіти з написом: “З любов’ю, від Аліни”. Прокоментувати ці дії Аліни Кабаєвої Утяшева не змогла. Сама Ляйсан сказала, що у неї є можливість передзвонити подрузі, проте вона не хоче зловживати їхньою дружбою.

“Якщо людина вирішила вести закриту від очей суспільства життя, потрібно поважати цей його вибір”, – розповіла Ляйсан.
Коли у 2019 році в Аліни Кабаєвої народилася двійня, ЗМІ припустили, що їх татом міг бути президент Росії.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей