Юлії Началової не стало два роки тому: як зараз живуть її мама і дочка

Author name 29 Березня 2021 в 16:03

Поділитися статтею

Юлія Началова
Юлія Началова

16 березня 2021 року – два роки, як з життя через важке захворювання пішла відома співачка Юлія Началова. Рідні досі не відійшли від втрати.

Весною 2019 померла співачка Юлія Началова. Як кажуть лікарі, не стало її через ускладнення від сепсису. Для батьків, у яких Юлія була єдиною дитиною, її втрата стала важким ударом, від якого вони відходять до сих пір.

Мама Юлії Таїсія Началова поступово приходить до тями і вже ходить на інтерв’ю

Таїсія Началова поступово навчилася жити в страшних, запропонованих життям обставинах. За останній час жінка стала частіше з’являтися на публіці. У березні цього року Таїсія Началова взяла участь в зйомках програми Першого каналу “Модний вирок “, яка скоро вийде в ефір.

Також нещодавно в мережі опублікували старе фото ще живої і здорової Юлії разом з її дочкою.

Звуть дівчинку Віра Алдонина.

Нещодавно розгорівся скандал через те, що квартиру, яку Юля готувала для своєї дочки, виставили на продаж.

Однак родина відмовляється коментувати будь-які події свого особистого життя.

Хресною тоді ще маленької Віри стала знаменита співачка Лариса Доліна. Нещодавно Алдонина відвідала ток-шоу “Зірки зійшлися ” і розповіла про свої стосунки з хрещеною мамою:

“Я намагаюся бути з Ларисою Олександрівною максимально близькою. На жаль, ми не бачимося так часто, наскільки я б хотіла. Вона авторитет і велика людина. Я дуже вдячна долі, що з самого дитинства відчуваю себе під таким патронажем “, – ділиться дочка померлої співачки Юлії Началової.

“Вона балує мене, дарує ювелірні прикраси. Це незвично, правда. Вона мені на 12-річчя подарувала красиві сережки два роки тому. Я в будь-який час можу зателефонувати Ларисі Олександрівні “, – резюмувала хрещениця співачки Лариси Доліної.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею