Дружина телеведучого Григорія Решетника Христина показала, чим вона годує своїх дітей

Author name 30 March 2021 в 18:03

Поділитися статтею

Григорій Решетник з дружиною
Григорій Решетник з дружиною

Семирічний Іван і трирічний Дмитро – старші діти телеведучого шоу “Холостяк” Григорія Решетника і його дружини Христини.

Минулої осені у них народився ще один молодший малюк, але поки він ще на грудному вигодовуванні, мова про додатковий прикорм не йде. Христина Решетник вирішила поділитися з фанатами тим, чим годує старших синів. Незважаючи на те, що доходи у чоловіка досить високі, на їжу вони багато не витрачаються і для перекусів або сніданків купують звичайні йогурти в супермаркеті.

Христина Решетник зі старшими дітьми стала рекламним обличчям відомого в Україні бренду йогуртів

“Метод, перевірений на власному досвіді, на власних дітях. Читай і залишай свої коментарі. Івану я до 5-ти років не давала цукру. Він їв фрукти, спробував мед, але нам його заборонили, бо він алергік. І я добре пам’ятаю той момент, коли Ванюша – 5 років, і він вперше на Дні народженні у подруги пробує торт. Взяв один шматочок, скривився і відставив тарілку. він досі абсолютно спокійний до солодощів. Цукерки можуть лежати на столі, а він їх навіть не помітить “,

– розповідає Христина.

Зоряна мама зізнається – завжди читає склад продуктів, які дає своїй дитині. І завжди стежить за тим, щоб там не було шкідливого.

“Все-таки харчові переваги формуються з дитинства. Мінімум солі, мінімум цукру чудово позначиться в майбутньому на стан здоров’я дітей. Тому тепер ви розумієте, чому я рада появі нової лінійки йогуртів від “Растишка”, – ділиться Христина.

Вона показала, що у них з Григорієм будинку завжди є запаси йогурту Растишка, які їх дітки дуже люблять. Зоряна мама запевняє – це один з найбільш безпечних продуктів для дитячого раціону.

https://www.instagram.com/p/CNAgOKRL9D6/?igshid=3cl84lrh5y6w

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею