Сім’я на межі руйнування: Володимир і Христина Остапчук звернулися до сімейного психолога

Author name 2 Квітня 2021 в 21:04

Поділитися статтею

Остапчук та Горняк
Остапчук та Горняк

Багато пар, щоб врятувати свій шлюб, ходять до сімейних психологів. Однак більшість (особливо зірки), приховують свої походи. Але не Володимир Остапчук.

Телеведучий зі своєю новоспеченою дружиною (вони разом менше року) відправився до сімейного психолога. Однак, лише в жарт. Парочка виклала гумористичне відео, де Христина скаржиться, що її чоловік нібито не приділяє їй уваги. А психолог каже, що у чоловіка бувають такі періоди, коли йому потрібно купити літні шини на свій автомобіль.

У рекламному пості Володимир Остапчук розповів, де купує літні шини на свій автомобіль

“Ми пішли до психолога. Симптоми: дратівливість, втома, залежність від соцмереж, розсіяна увага, які негативно впливають на наші відносини. Ця ситуація знайома тисячам сімей. Причина до болю знайома всім чоловікам: синдром літніх шин. Ми вирішили цю ситуацію дякую @ nokiantyresua. Не повторюйте нашу помилку. Переходьте за посиланням в сторіз і бережіть відносини”, – написав телеведучий.

Нагадаємо, Володимир Остапчук є провідним гіпершоу “Маска” на телеканалі “Україна”. Там він не тільки налагоджує комунікацію між артистами в масках і зоряними детективами, а й сам нерідко переодягається в різні дивакуваті наряди.

Також нещодавно в мережі знову обговорювали розлучення Володимира і його першої дружини Олени Войченко. Та звинувачує екс-дружина в тому, що він залишив її в боргах і нібито зовсім не містить їхнього сина. Володимир Остапчук заперечує подібні звинувачення, і надає докази – синові допомагає, причому регулярно і у великих фінансових обсягах.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею