Скільки коштує машина Ектора Хіменеса-Браво? Суддя “МастерШеф” їздить на електромобілі за шалені гроші

Author name 5 Квітня 2021 в 15:04

Поділитися статтею

Ектор Хіменес-Браво
Ектор Хіменес-Браво

Суворий суддя кулінарного проекту “МастерШеф” Ектор Хіменес-Браво їздить на електричному позашляховику за шалені гроші.

Ектор родом з Колумбії, але саме в Україні він став справжньою телезіркою і завоював любов мільйонів шанувальників. Крім телевізійної кар’єри, Хіменеса-Браво знають як професійного шеф-кухаря і бізнесмена. У Києві герой нашої сьогоднішньої статті відкрив кондитерську з авторським меню, а також два ресторани азіатської кухні — китайський “BAO” і в’єтнамский “NAM”.

Будинок Ектора розташований в елітному котеджному містечку в Ірпені посеред дубового лісу, де все особняки збудовані в стилі архітектури Лондонських передмість. Нерухомість там коштує великих грошей і, судячи з усього, у відомого кулінара вони є.

Ектор Хіменс-Браво
Ектор Хіменес-Браво

Варто відзначити, що Хіменес-Браво дбайливо ставиться до природи і піклується про екологію як в звичайному житті, так і на роботі. На “МастерШеф” учасникам все частіше доводиться працювати в умовах обмеженої кількості продуктів, електроенергії, води, а в окремих конкурсах вони і зовсім готують з харчових відходів.

Це не від того, що проект не окупається, просто його творці йдуть в ногу з часом і намагаються відповідати сучасним тенденціям бути екологічними.

Ектор Хіменес Браво
Ектор Хіменес Браво на зйомках МастерШеф

Що стосується життя поза знімальним майданчиком, то Ектор сортує сміття, а також їздить на електромобілі, який не забруднює повітря вихлопними газами. Так, близько двох років тому шеф-кухар придбав собі електричний позашляховик Jaguar I-PACE, ціна якого у офіційного дилера стартує з 2,2 млн гривень (більше 80 тисяч доларів).

Ектор Хіменес-Браво в салоні свого позашляховика
Ектор Хіменес-Браво в салоні свого позашляховика
Машина Ектора Хіменеса-Браво
Машина Ектора Хіменеса-Браво
Стоимость Jaguar I-PACE
Вартість Jaguar I-PACE

Очевидно, економити на охороні навколишнього середовища кулінар не любить.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею