Багатодітна мама Христина Решетник поскаржилася, що не залишилося часу на себе і соцмережі

Author name 6 April 2021 в 17:04

Поділитися статтею

Христина Решетник
Христина Решетник

Христина Решетник – дружина телеведучого Григорія Решетника. Дівчина поскаржилася в Інстаграм, що у неї залишилося мало часу на соціальні мережі.

Як відомо, восени 2020 року Крістіна Решетник народила третю дитину. Вона досить швидко прийшла в форму – фанати були здивовані, побачивши її в короткому обтягуючому плаття вже через два тижні після третіх пологів. Всі вважають це дивом, а Христина вкотре говорить про наполегливій роботі над своїм тілом і над раціоном.

Також Христина Решетник веде Instagram-блог, на який підписані майже чверть мільйона чоловік

Тому вона зобов’язана регулярно викладати публікації або історії. Хоча, як зізнається дружина Григорія Решетника, через материнства і домашніх справ часом часу на соціальні мережі зовсім не залишається.

Христина Решетник з новонародженим сином
Христина Решетник з новонародженим сином

“Коли троє дітей вдома, то менше часу залишається якраз на соцмережі. Не знаю, як у Вас, але у мене – самі голодні діти в світі) як тільки настав он-лайн, вони від холодильника у мене не відходять. Але зараз не про це – краще скажіть, яке фото краще? Колір або чб? “, – запитала дружина телеведучого Христина Решетник у своїх фоловерів в соціальній мережі Інстаграм.

У коментарях фанати масово пишуть слова підтримки Христині і кажуть, що вона виглядає просто приголомшливо. Нагадаємо, що Григорій Решетник – це телеведучий, який має репутацію найромантичнішого в Україні. І це не просто так, адже він є незмінним ведучим проекту “Холостяк ” на телеканалі СТБ.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею