Куди пропала і як живе Олена Корикова, зірка “Бідної Насті”? (Відео)

Author name 19 Квітня 2021 в 22:04

Поділитися статтею

Олена Корикова
Олена Корикова

Зірка серіалу “Бідна Настя”, російська актриса театру і кіно, заслужена артистка Росії і телеведуча Олена Корикова – жінка, якій наслідують.

У свої майже 50 – вона неймовірно молода і струнка красуня.

Незважаючи на те, що вона популярна і впізнавана, особисте життя Корикова все ж намагається розмежовувати і відокремлювати від слави і безлічі фанатів. Саме тому ця білява бестія залишається “сірим кардиналом ” російського шоу-бізнесу.

Відомо, що Олені Кориковой приписували романи з телеведучим і журналістом Андрієм Малаховим, бізнесменом Ігорем Герцем, тенісистом Маратом Сафіним і актором Михайлом Мамаєвому. Всі ці відносини були короткостроковими.

На її рахунку зйомки в роботах “Я обіцяла, я піду”, “Три сестри”, “Панночка-селянка”

За роль Лізи в “Панночка-селянка ” в 1995 році Корикова отримала свої перші нагороди. Однією з найбільш відомих російських актрис Олену Корикову зробив серіал “Бідна Настя “.

Олена Корикова в серіалі Бідна НастяЕлена Корикова в серіалі Бідна НастяЕлена Корикова в серіалі Бідна НастяПомімо кіно і театру він знімалася в кліпах у таких зірок естради, як Алла Пугачова, Валерій Леонтьєв, Філіп Кіркоров, Леонід Агутін, Дмитро Маліков, Ігор Крутой. Один з найвідоміших кліпів за участю Кориковой – це “Погана дівчинка ” групи “Вінтаж “.

На даний момент Олену Корикову можна рідко побачити в нових проектах. Вона відмовляється давати інтерв’ю, не виставляє своє особисте життя на загальний огляд і присвячує багато часу сім’ї.

https://youtu.be/oVbDGRKKov4

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею