Перше кохання Тіни Кароль: як його звали і як виглядав найперший коханець співачки? (Відео)

Author name 24 April 2021 в 23:04

Поделитесь этой статьей

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Особисте життя Тіни Кароль – тема номер один для обговорень в останній рік. З тих пір, як в її житті з’явився молдаванин Дан Балан.

Тому ми вирішили дізнатися, хто у Кароль був крім її чоловіка Євгена Огіра. Ви будете здивовані, але відносини до заміжжя у співачки були неодноразові. І в цій статті ми розповімо вам про перше кохання іменитої співачки і поп-діви.

В одному з випусків проекту “Голос.Діті-3” тренери Тіна Кароль, Потап і Monatik розповіли про свою першу дитячу закоханість

Тіна Кароль в зеленій сукні на тонких бретелях подражнила Дана Балана стрункою фігурою
Тіна Кароль в зеленій сукні на тонких бретелях подражнила Дана Балана стрункою фігурою

Наприклад, одна з тренерів Тіна Кароль зізналася, що в дитинстві була домашньою і скромною. Так, вперше вона закохалася в чотирнадцять років в вожатого в дитячому таборі. Але він взагалі не звертав на неї уваги. Зараз Кароль навіть не згадає, як його звали.

Перші серйозні відносини

Перші серйозні відносини з’явилися у майбутньої улюблениці мільйонів, коли та стала повнолітньою. У віці 18 років майбутня поп-діва познайомилася з актором і режисером 24-річним Дмитром Тубольцева. Чоловік був другим режисером мюзиклу “Екватор”, де ще не відома студентка Тетяна Ліберман виконала роль Маргарет.

Тіна Кароль у виставі Екватор
Тіна Кароль у виставі Екватор

У них зав’язалися дуже серйозні відносини. Тіна і Дмитро прожили разом близько трьох років.

Дмитро Тубольцев - екс-коханий Тіни Кароль
Дмитро Тубольцев – екс-коханий Тіни Кароль

Але потім Дмитро став періодично захоплюватися іншими дівчатами. Розлучилися молоді люди перед «Новою хвилею», після того, як Тіна застала його цілується з іншою. Відомо, що колишні закохані після розставання не підтримують жодних стосунків і вже 12 років не бачилися.

Більше про особисте життя Тіни Кароль ви можете дізнатися в нашому новому відео на Ютуб-каналі “Одна хвилина “.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей