Усе життя молила про дитину: Марина Могилевська вперше стала мамою в 41

Author name 14 Квітня 2020 в 19:04

Поділитися статтею

Марина Могилевська
Марина Могилевська

Зірка російського кіно Марина Могилевська все життя мріяла стати мамою. Але лише в 41 рік її бажання здійснилося.

Марина Могилевська втілювала на великому екрані одні з найчарівніших ролей у російському кіно. Вона запам’яталася глядачеві фільмами “Марш Турецького”, “Каменська”, серіалом “Кухня” і багатьма іншими.

Але особисте життя Марини склалася не так барвисто, як професійне. Вона завжди мріяла стати мамою і люблячою дружиною, малювала собі яскраві картинки сімейного вогнища. Але шлях до виконання мрії був довгим — свою дочку Могилевська народила тільки в 41 рік.

Актриса була одружена двічі — але обидва шлюби тривали всього кілька років і були бездітними.

Марина Могилевская в начале актерской карьеры
Марина Могилевська на початку акторської кар’єри

Розлучення з другим чоловіком, продюсером Олександром Акоповим, артистка переживала довго і важко. Але все ж знайшла сили рухатися далі, заради виконання своєї мрії.

У 41 рік Марина зважилася на пізні пологи. Її дочка Марія народилася здоровим і міцним малятком, яка стала справжнім подарунком долі для мами. Батька своєї дочки Могилевська ретельно приховує, адже вірить, що щастя любить тишу.

«Дочка у мене теж левиця за знаком зодіаку, як і я. Це просто подарунок, тому що ніхто не розуміє левів краще, ніж вони один одного. Причому Марія з’явилася на світ в один з найбільших церковних свят — День Преображення Господнього. Знаєте, я вже багато років думала про дитину, але все ніяк не складалося: то часу не вистачало, то не було поруч чоловіка, від якого хотілося б народити … Проте щоночі, лягаючи спати, я мріяла саме про доньку. Як бачите, мріяти дійсно безпечно: думка притягує бажане!» — розповіла Марина.

Марина Могилевская и дочь Мария
Марина Могилевська і дочка Марія

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею