Як виглядають дружина і діти Олександра Ликова, який зіграв Казанову в серіалі “Вулиці розбитих ліхтарів”

Author name 26 April 2021 в 14:04

Поділитися статтею

Олександр Ликов
Олександр Ликов

Олександр Ликов здобув широку популярність завдяки ролі Казанови в серіалі “Вулиці розбитих ліхтарів”, тоді як в житті він зовсім не Казанова, а зразковий сім’янин.

Зі своєю майбутньою дружиною Аллою Олександр познайомився ще під час вступних іспитів до театрального інституту. Вона відразу сподобалася Ликову, проте вчитися разом їм не судилося — Алла не поступила. Історію цих відносин можна було вважати закінченою, якби не ті кілька хвилин спілкування перед дверима в кабінет приймальної комісії, які стали початком великого кохання.

Вже через рік разом пара змінила статус на законнн подружжя, а на даний момент вони прожили в шлюбі майже 40 років. Звичайно, за ці роки бувало різне, важкі часи не виняток.

Олександр Ликов з дружиною Аллою
Олександр Ликов з дружиною Аллою

Після нахлинулої хвилі популярності з виходом серіалу “Вулиці розбитих ліхтарів” артист пристрастився до спиртного. На щастя, він зміг побороти цю згубну звичку, так що Ликови зуміли зберегти теплоту в стосунках і до цього дня.

Кадр з серіалу Вулиці розбитих ліхтарів
Кадр з серіалу Вулиці розбитих ліхтарів

По-справжньому повноцінним їх сім’ю зробили діти — дочка Катерина та син Матвій. Вони вже й самі створили свої сім’ї, а також подарували батькам чотирьох онуків.

Олександр Ликов з дочкою, дружиною і онуком
Олександр Ликов з дочкою, дружиною і онуком

В цьому році Катерині виповниться 36, крім виховання спадкоємців вона займається мистецтвознавством. Матвій зовсім недавно відзначив своє 34-річчя, він живе в Парижі і активно розвиває модельну кар’єру, будучи одним з найбільш затребуваних подіумних моделей-чоловіків. Крім того, син “Казанови” має за плечима кілька ролей в кліпах і в кіно.

Син і внучка Олександра Ликова
Син і онучка Олександра Ликова
Матвій Ликов на подіумі
Матвій Ликов на подіумі

Що стосується сімейного життя Олександра і Алли зараз, коли діти вже виросли, то в їхньому домі як і раніше панує мир та злагода.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею