Любов Успенська вийшла в світ з трирічною прийомною дочкою – зворушливе фото

Author name 28 April 2021 в 15:04

Поділитися статтею

Успенська переживає через розлучення
Успенська переживає через розлучення

Королева шансону Любов Успенська відвідала важливий захід в компанії своєї малолітньої дочки, яку недавно удочерила. Знімок розлетівся по інтернету.

Зокрема, напередодні співачка шансону Любов Успенська прийшла на церемонію вручення премії в компанії малятка Ніколь. Батьківське право на неї шансоньє отримала в серпні 2020 року. Тоді в мережі вона опублікувала відео зі зворушливою милою дівчинкою. Публіка не відразу повірила, що Успенська дійсно удочерила дівчинку.

Однак зараз, коли знаменита співачка з’явилася на врученні премії Cosmopolitan Men ‘s Awards, тримаючи за руку ту саму дівчинку, все стало ясно – у неї дійсно справжні материнські почуття до малятку Ніколь.

Як виглядає прийомна дочка співачки Любові Успенської?

Як виглядає прийомна дочка співачки Любові Успенської
Як виглядає прийомна дочка співачки Любові Успенської

Незважаючи на те, що її “нова мама ” дуже популярна, вона намагається не перегинати з популярністю, і не “красується ” прийомною дочкою на кожному кроці. Відомо про дівчинці трохи: малятко звуть Ніколь, їй три роки, Любов, судячи з усього, пророкує їй майбутнє актриси і моделі, у всякому разі, дитина вже взяв участь в показі Яни Рудковської.

Нагадаємо, в 2019 році знаменита шансоньє заявила, що хоче другу дитину. До цього у неї була тільки одна дочка – Тетяна Плаксина, яку співачка народила в 1989 році. Зараз Тетяні 31 рік.

Тому в тому ж 2019 році Успенська оголосила кастинг на донорів біоматеріалів для ЕКО. У серпні 2020 го року співачка заявила, що стала опікуном, а пізніше і прийомною матір’ю хлопчика і дівчинки.

Дітей вона показала в відео на власному акаунті в Інстаграм.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею