Анна Андрійчук вперше розповіла про розлучення з Позитивом: “Ми більше не чоловік і дружина “

Author name 29 Квітня 2021 в 12:04

Поділитися статтею

Позитив і його колишня дружина Анна
Позитив і його колишня дружина Анна

Екс-соліст групи “Время і Стєкло” Позитив розлучається з дружиною після 8 років шлюбу.

Дружина українського виконавця Олексія Завгороднього (він же Позитив) Анна зараз знаходиться в Мексиці разом зі своєю кращою подругою співачкою Настею Каменських. Там подруги не тільки відпочивають, а й знімають реаліті-шоу “Дівчата рулять”.

Настя Каменських з найкращою подругою Ганною Завгородній і мамою Лідією Петрівною
Настя Каменських з найкращою подругою Ганною Андрійчук і мамою Лідією Петрівною

Сьогодні, 29 квітня, вийшов 7 епізод реаліті, де Анна Андрійчук відверто розповіла, що відбувається в її відносинах з Позитивом. Дівчина зізналася, що цілий рік йшла до того, щоб остаточно прийняти рішення про розлучення.

“Було дуже боляче, що закінчився важливий етап мого життя довжиною в 13 років. З юності крок за кроком ми разом йшли в доросле життя. Ті, ким ми стали сьогодні – це відбиток взаємної любові і підтримки.”, – розповідає Анна Андрійчук .

Позитив з дружиною Ганною
Позитив з дружиною Анною

“Коли усвідомлюєш, що все прийшло до логічного завершення, у тебе в душі залишається порожнеча і розчарування. Комусь потрібен лише час, щоб все відпустити і забути, а комусь більше року … Ми більше не чоловік і дружина” , – зізналася Анна.

У відео дівчина зняла обручку і викинула його в океан.

Варто зазначити, що Андрій і Ганна познайомилися, коли їм було по 15 років. Для молодих людей це були перші серйозні стосунки в їхньому житті і через 9 років романтичні відносини переросли в шлюб. Разом вони пройшли і злети і падіння, бідність і успіх. Спільних дітей у вже екс-подружжя немає.

https://www.youtube.com/watch?v=vItAaOg7rTY

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею