Струнка мама трьох дітей Крістіна Решетник похвалилася купальником лавандового кольору

Author name 29 April 2021 в 13:04

Поділитися статтею

Христина Решетник
Христина Решетник

Як відомо, телеведучий СТБ Григорій Решетник відправився разом зі своєю дружиною і трьома синами відпочивати на Мальдіви.

Близько тижня тому, не дивлячись на пандемію і ризик заразитися, вони полетіли відпочивати. За відпочинком у обох батьків можна спостерігати в Інстаграм. Христина взагалі кожен день викладає фотографії в новому купальнику, а фанати розчулюють того, яка ж вона струнка і приваблива.

Сьогодні Христина Решетник показала свою осину талію в купальнику лавандового кольору

Однак опублікувала вона не просто фотографію, зроблену на пляжі. А прокотилася на яхті по океану, і там позувала. Купальник для прогулянки по хвилях багатодітна блогерша вибрала досить цікавий – ліф без бретелей і лавандова миниюбка. Такий пляжний аутфіт її шанувальники оцінили, і залишили безліч хвалебних коментарів. Дійсно, неможливо не здивуватися такою стриманою фігурі і довгим худеньким ногам після того, як Крістіна тричі народила дітей.

Відзначимо, що, судячи з таким численним фотосесій, Христина Решетник разом зі своїм чоловіком Григорієм отримують задоволення від кожного моменту відпустки, і навіть не заважає те, що вони поїхали в компанії трьох маленьких дітей.

Христина Решетник сама не раз розповідала, що мріяла про той день, коли прокинеться на березі океану, прогуляється по білому пісочку і отримати насолоду від краси райського куточка планети. А також зоряна дружина показує свої неймовірно красиві аутфіти, які всі бажаючі можуть розглянути у неї в Інстаграм-профілі.

https://www.instagram.com/p/CONkBwgL58Y/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею