“Попелюшка” Надія Мейхер і її чоловіки: чому знайти щастя не вдавалося багато років?

Author name 30 April 2021 в 12:04

Поділитися статтею

Надія Мейхер
Надія Мейхер

Співачка Надія Мейхер – мрія всіх чоловіків. Вона була коханою ще коли виступала в “Віа Грі “, і залишилася символом жіночності, коли пішла зі сцени.

Напевно ви думаєте – у неї натовпи шанувальників і багатих залицяльників? Не все так, як здається з боку. Насправді, в житті Мейхер була як чиста любов, так і гіркі розчарування. А щасливу сім’ю їй вдалося побудувати далеко не з першого разу.

Перше кохання Надії Мейхер

Перше кохання Надії Мейхер
Перше кохання Надії Мейхер

Коли Мейхер-Грановська вже була шалено популярною, вона раптово вирішила піти з музичного колективу “Віа Гра”. Причина була проста і банальна, як для молодої дівчини – вагітність. Фанати мучили себе здогадками – хто ж щасливий батько?

У 2002 році Надія народила свого сина, якого назвала Ігорем. Але навіть ця подія не стала приводом розповісти хто ж став її обранцем. І тільки в 2012 Мейхер зізналася, що народила сина від бізнесмена Олександра Ліщенко. Як виявилося, вони випадково познайомилися, і сподобалися один одному. Офіційно відносини оформлені були, розставання було нелегким і болючим, тому що у неї була маленька дитина на руках.

Таємний шлюб

Надія Мейхер та Михайло Уржумцев
Надія Мейхер та Михайло Уржумцев

Коли Надя зустрілася з Михайлом Уржумцевим, вона також нікому не афішувала свого романтичного настрою. У цьому особливість співачки. І офіційний шлюб в 2014 році вони уклали таємно. Принцип “щастя любить тишу” спрацював на “ура”. Пара разом вже багато років, і виховує двох прекрасних дочок.

Головна любов Надії Мейхер – бізнесмен Михайло Уржумцев, який вкрав її серце

https://youtu.be/Op651jhH9QY

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею