Павло Прилучний до сих пір не звів тату, яку зробив в знак любові з Муценіеце: сподівається на возз’єднання?

Author name 7 May 2021 в 22:05

Поделитесь этой статьей

Павло Прилучний і Агата Муценіеце
Павло Прилучний і Агата Муценіеце

Актор Павло Прилучний і актриса Агата Муценіеце розлучилися вже більше року назад. У обох партнерів вже інше життя, але є дещо, що об’єднує їх до сих пір.

Це не тільки діти, але ще і татуювання кілець, які артисти зробили, коли вперше захотіли розлучитися. Тоді вони вирішили зробити тату нібито назавжди, щоб ніколи не розлучатися.

Так чи інакше, шлюб пішов по шву, і його не змогли зберегти. Агата від тату, можна сказати, позбулася. А ось Павло залишив його в знак всього хорошого, що було між артистами.

Зараз він вперше прокоментував свою парну татуювання з Агатою

Кажуть, що причиною розлучення Агати і Павла стала актриса з серіалу “Татусеві дочки” Мирослава Карпович. Чутки про роман Мирослави Карпович і Павла Прилучного ходять вже більше року, але актори так і не підтвердили офіційно свій роман. Зате в недавньому інтерв’ю Ігорю Вернику Прилучний нарешті наважився розповісти про відносини Мирослави з його дітьми від Агати Муценіеце.

Від шлюбу з Агатою у Прилучного залишилися не тільки діти

Татуювання, яка замінила закоханим партнерам обручки, стала символом вірності, любові, ніжності і пристрасті. На жаль, все це не вдалося зберегти в їх парі, яка здавалася такою ідеальною і цікавою з боку.

Татуювання Агати Муценіеце
Татуювання Агати Муценіеце
Татуювання Агати Муценіеце
Татуювання Агати Муценіеце
Татуювання Павла Прилучний
Татуювання Павла Прилучного

“Ми з Агатою їх (татуювання, – ред) робили разом: я у себе, вона у себе. Робили якраз тоді, коли збиралися розлучатися, потім зійшлися, я говорю: ” Слухай, а давай, щоб не розлучатися, зробимо кільця-татуювання? “Зараз вона забила татуювання якимось малюнком. А я свою ще не звів … Це був прекрасний час з Агатою, я не шкодую”.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей