Анастасія Волочкова вперше показала таємничого коханого-альфонса: “Олег, в студію!”

Author name 14 May 2021 в 14:05

Поделитесь этой статьей

Анастасія Волочкова показала обличчя коханого
Анастасія Волочкова показала обличчя коханого

Раніше скандальна балерина показувала тільки частини тіла таємничого Олега.

Більше дев’яти місяців відома балерина Анастасія Волочкова тримала інтригу: вона в фарбах розповідала про любов з таємничим чоловіком, але не показувала його обличчя. При цьому Анастасія любила публікувати фото в соціальних мережах і “по шматочках” показувати улюбленого – то руку, то ногу.

Анастасія Волочкова їсть раків на сніданок
Анастасія Волочкова показувала Олега частинами

За ці 9 місяців закохані то сходилися, то розходилися. Про це балерина розповідала в своєму Інстаграм-блозі. Нещодавно, коли балерина зібралася відпочивати на Мальдівах, Олег знову з’явився в її житті. Закохані вирушили на райський відпочинок разом. Звідки балерина опублікувала багато фотографій, але весь час закривала обличчя залицяльника.

Волочкова з Олегом на Мальдівах
Волочкова з Олегом на Мальдівах

Нещодавно балерина Анастасія Волочкова дала велике інтерв’ю в рамках проекту «Сповідь» на Premier, де нарешті показала обличчя коханого Олега, якого так довго приховувала від громадськості.

«Олег, в студію!» – крикнула балерина під час інтерв’ю, і поряд з нею на диван сіл русявий чоловік середніх років у білій футболці та джинсах.

Волочкова вперше показала обличчя коханого Олега
Волочкова вперше показала обличчя коханого Олега

Балерина заявила, що у них не було завдання приховувати стосунки, вони їх просто не афішували.

“Дев’ять з половиною місяців мене пов’язують відносини з прекрасним чоловіком. Ми з Олегом стільки раз лаялися, розлучалися і знову з’єднувалися. Я людина складна, зі мною життя як на вулкані. Ще ж треба мою творчість терпіти, а Олегу вона не подобається “, – зізналася балерина.

У відповідь на це чоловік просто сказав, що не фанат балету, а саму Анастасію описав як дорослу жінку, яка поводиться як дитина. Олег зізнався, що він абсолютно не медійний чоловік і далеко не олігарх. Схоже підозри публіки про те, що Олег – черговий альфонс в житті Волочкової мають місце бути.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей