Екс-віагрянка Надя Мейхер розповіла про своє ставлення до уколів краси

Author name 16 May 2021 в 14:05

Поділитися статтею

Надія Мейхер
Надія Мейхер

Не секрет, що Надія Мейхер – одна з найбажаніших і красивих жінок України. За нею стежать чоловіки ще з тих часів, як вона співала в групі “Віа Гра”.

Час йде, а співачка не старіє. Навпаки, з роками вона стає тільки краще і красивіше. Так в чому ж її секрет?

Багато фанатів припускають, що вона просто регулярно ходить до пластичних хірургів, хоча сама Надія Мейхер дану інформацію заперечує, посилаючись на те, що вона – прихильник природної краси. А якщо процес старіння неминучий, то прийняти його потрібно гідно.

Вперше за довгий час Мейхер-Грановська прокоментувала своє ставлення до процедур по штучному відновленню молодості

“Багато з Вас знають, що я скептично ставлюся до так званим в народі ” уколів краси “, і вже тим більше до пластичної хірургії (якщо тільки остання єдино необхідна інстанція). Але я ВПЕВНЕНА, що багато хто з нас в вище перерахованому не потребують. Але це не означає, що я за собою не доглядаю “, – написала співачка і актриса.

“І перш ніж радити щось, спочатку проходжу курс, і якщо бачу результат, сміливо можу ділитися. Так Ось, прошу любити і жалувати – hydrafacials. Результат я побачила вже починаючи з першої процедури.
ХТОСЬ з Вас, ДІВЧАТА, пробував ??? Що скажете??? Догляд включає в себе: очищення, лікування та інтенсивне зволоження за допомогою запатентованих сироваток, а також оновлення шкіри, завдяки дбайливого ексфоліації “, – написала Надія Мейхер.

Таким чином, фанати змогли зробити висновок, що зірка української естради до пластичних хірургів не ходить, але все ж відвідує процедури, щоб у кадрі виглядати молодо і ефектно.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею