Ані Лорак поставила крапку в скандалі з Меладзе: “Були зроблені неправильні висновки”

Author name 19 Травня 2021 в 11:05

Поділитися статтею

Ані Лорак і Костянтин Меладзе
Ані Лорак і Костянтин Меладзе

Ані Лорак вперше прокоментувала скандал з Меладзе і заявила, що її слова просто перекрутили.

Деякий час назад Ані Лорак дала велике інтерв’ю в програмі “Доля людини”, де розповіла про свій непростий творчий і життєвий шлях. В ході інтерв’ю артистка зізналася що після того, як вона перестала співпрацювати зі своїм першим продюсером Юрієм Фальосою, відомий продюсер Костянтин Меладзе запропонував їй співпрацю в обмін на близькі стосунки.

Ані Лорак в програмі Доля людини
Ані Лорак в програмі Доля людини

Ця заява спричинила за собою великий скандал. І почали засуджувати не Костянтина Меладзе, а саму Ані Лорак, нібито вона оббрехала продюсера. Співачку практично ніхто не підтримав, навіть близькі друзі-зірки вирішили відмовчатися в сторонці. В результаті не співачку вилилося багато бруду і засуджень.

Схоже, Ані Лорак вирішила поставити крапку в скандалі з Меладзе. Співачка опублікувала в своєму Інстаграм-блозі пост, в якому заявила, що її неправильно зрозуміли і вона з великою повагою і любов’ю ставиться до Костянтина Меладзе.

“Ми з вами живемо в епоху громадського осуду, де можна перекрутити і спотворити будь-яке слово. Так і сталося недавно, коли були зроблені неправильні висновки з мого інтерв’ю. Після чого почалася необґрунтоване публічне цькування людини, до якої я з повагою і любов’ю ставлюся – до великого композитора Костянтина Меладзе. Я прошу всіх вас залишити цю тему в спокої. Добро переможе. “, – написала Ані Лорак.

View this post on Instagram

A post shared by АНИ ЛОРАК (@anilorak)

При цьому співачка вперше закрила коментарі і не дала фоловерам прокоментувати її пост. Ймовірно співачка розуміла, що подібна поведінка, коли вона спочатку відкритим текстом говорить одне, а потім стверджує, що її слова перекрутили, викличе чергову хвилю осуду з боку публіки.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею