Актор Том Хенкс став донором крові для винаходу вакцини проти COVID-19

Author name 16 April 2020 в 04:04

Поделитесь этой статьей

Том Хенкс
Том Хенкс

У березні 2020 року у зірки фільмів “Форест Гамп”, “Зелена миля”, “Врятувати рядового Райана” та інших діагностували коронавірус. Після одужання актор став донором крові для винаходу вакцини проти інфекції.

Том Хенкс і його дружина Ріта Вілсон підтвердили чутки про захворювання коронавірусною інфекцією на початку весни цього року. Фанати актора були жахливо стурбовані новиною, адже актор є справжнім прикладом для наслідування для багатьох шанувальників. Він — чудовий актор, зразковий сім’янин і просто добра людина, яка всіляко допомагає своїм фанатам.

Вже до кінця березня в пресі з’явилися новини про те, що зіркова пара переборола вірус і повністю здорова. За словами лікарів, в крові людей, які перемогли COVID-19, виробляються антитіла до нього.

Том Хэнкс и Рита Уилсон
Том Хенкс і Ріта Вілсон

Після одужання подружжя вирішило стати донорами для розробки вакцини проти коронавірусу. Тому зараз Том і Рита здають кров, щоб визначити, чи зможуть їхні антитіла допомогти при розробці ліків.

Поки що невідомо, чи допоможе кров зіркової пари в медичних дослідженнях вченим і медикам.

Ріта Вілсон так само поділилася своїми симптомами, щоб допомогти іншим на її прикладі визначити захворювання. До загальновідомих кашлю, температури і ознобу, вона додала і такі, як “втома, втрата нюху і смаку . Крім того, Рита почувалася “дуже втомленою, розбитою”, і було тільки одне бажання — “щоб її не чіпали”. При цьому у її чоловіка не було ні температури, ні збоїв в роботі смакових або нюхових рецепторів.

Пара закликає всіх бути акуратними в цей важкий час, берегти себе і своїх близьких. Вони сподіваються, що зможуть посприяти винаходу вакцини.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей