Подруга Кіркорова розповіла, що він назавжди закоханий в Аллу Пугачову

Author name 1 July 2021 в 21:07

Поділитися статтею

Філіп Кіркоров
Філіп Кіркоров

Як відомо, Філіп Кіркоров навіть після розлучення з Аллою Борисівною не забуває її. Навіть дочку назвав на честь своєї колишньої дружини.

Це наштовхує на думку про те, що розлучитися з жінкою він зміг, а ось відпустити її і викреслити зі свого серця – немає.

Зараз ясність в цю тему вирішила внести якась жінка, наближена до сімей Кіркорова та Алли Борисівни.

Вона переконана, що співак Філіп Кіркоров досі любить Аллу Пугачову.

Філіп Кіркоров
Філіп Кіркоров

Про той час, коли у Філіпа тільки зародилися почуття до Алли Борисівни, згадала працівниця музичної студії “Мелодія ” Юлія Саприкіна.

Вона розповіла, що до знайомства і роману з Аллою ще ніколи не бачила його таким натхненним, натхненним і мотивованим.

“Мама Філіпа зателефонувала мені і каже: ” Юля, що робити? Збирається одружитися на Аллі Борисівні “. А я відповідаю: ” Чим я можу допомогти? “Але коли він прийшов до мене, сів навпроти, і сказала: ” Чого ти на Аллочка одружишся, чого тобі на мені не одружуватися? “.

– згадує Саприкіна.

Філіп Кіркоров
Філіп Кіркоров

Тоді король естради розповів, що захоплюється вокалом Алли Борисівни, і нібито взагалі закохався в неї з першого погляду. За словами Філіпа Бедросовича, підкорила його саме промениста посмішка майбутньої обраниці, яка з перших хвилин звела з розуму.

До речі, король естради зауважив, що Алла Борисівна в життя в рази більше красива, ніж показують по телевізору і на фотографіях. Він переконаний – це доля.

І тому навіть зараз, через роки після розставання, і після того, як Алла налагодила щасливе життя з іншим чоловіком, не може відпустити її серцем.

Філіп Кіркоров
Філіп Кіркоров

Нагадаємо, Алла Пугачова вийшла заміж за Філіпа Кіркорова в 1994 році в Петербурзі. Весілля відбулося несподівано, тому на ній були тільки найближчі друзі пари. Суперзірки прожили разом 11 років, поки не розлучилися в 2005 році.

Після розлучення з Філіпом Кіркоровим Алла Пугачова була довго одна. Практично відразу в неї зародився роман з молодим гумористом Максимом Галкіним, який істотно молодший за неї. Але щасливий шлюб це побудувати не завадило.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею