За кілька днів до пологів Даша Квіткова вирішила переїхати: дуже цього чекала

Author name 2 Липня 2021 в 13:07

Поділитися статтею

Даша Квіткова
Даша Квіткова

Дружина Микити Добриніна Даша Квіткова в своєму Інстаграм-блозі повідомила про переїзд. Вони з чоловіком давно цього чекали.

Останні кілька місяців у них в будинку був ремонт, тому переїхати туди було неможливо. А Даша дуже хотіла зробити це до пологів. Тому не покидала надії, що робочі встигнуть закінчити всі свої роботи до того, як дівчина поїде до пологового будинку.

2 липня блогерша в своєму профілі повідомила, що один з найважливіших днів у її житті настав, і тому вона дуже рада. Щоб проілюструвати свій настрій, Квіткова виклала відео, де вона танцює з оголеним вагітним животом.

“Переїзд! День, якого я чекала більше, ніж день свого народження. Саме з таким настроєм ми збираємо всі речі. Сьогодні ночуємо вже в нашому домі. І нічого, що не буде ще кондиціонерів, кухні і передпокої”,

– написала законна дружина Микити Добриніна.

Ось що в коментарях пишуть шанувальники Даші і її блогу:

  • Байдуже, ми теж колись переїхалі-спали на матрацах на підлозі місяць без ліжок. Альо це такий кайф – розуміті, что Вже це твоє!) Легкого вам переїзду и чудовим дня!
  • Даринка, ви молодець!
  • Щиро за вас рада, в мене таке Відчуття, что после цього відео ви поїдете до пологового будинку. В Взагалі в шоці, як на такому терміні вагітності вам хочеться делать контент, переїзд – це Важко
  • Коли я булу вагітна и на такому терміні, то мені хотілося швідше народити и щоб мене ніхто НЕ чіпав
  • Головне – в своєму! Ми з чоловіком спали в новобудові без нічого спочатку
  • Жівіт здається опустівся. ..хлопчік теж хоче в новий дім вже

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею