Народжують і народжують: Павлик, Топурія, Квіткова, Арзамасова, Мер’єм Узерлі і інші зірки, які стали батьками (Відео)

Author name 19 Серпня 2021 в 18:08

Поділитися статтею

Вагітні українські зірки 2021
Вагітні українські зірки 2021

2021 рік ще не закінчився, а вже став багатим на позитивні події – багато зіркові пари стали батьками.

Зокрема, мамою стала Хюррем Султан з серіалу Чудовий століття, а також Галина Сергіївна з батькових дочок. Так, дівчинка виросла. Хто ще поповнив ряди щасливих батьків – дивіться далі в нашому відео.

8 січня 2021 року турецька кінозірка Мер’єм Узерлі, найбільш відома у нас за роллю Роксолани в серіалі «Чудовий вік», стала мамою вдруге. Про радісну подію Мер’єм повідомила на своїй сторінці в «Інстаграме». І відразу ж поділилася першими фото дівчинки і розсекретила її ім’я – дівчинку назвали Лілі. Хто саме батько дитини – таємниця. Раніше було відомо, що Мер’єм зустрічається з американським бізнесменом, який прилетів до Німеччини по робочих справах, але після знайомства з актрисою уже не зміг з нею розлучитися і залишився в Берліні. Однак ні як його звуть, ні як він виглядає, публіці було невідомо.

Мер'єм Узерлі - виконавиця ролі Хюррем Султан
Мер’єм Узерлі – виконавиця ролі Хюррем Султан

21 січня виконавиця хіта “Також як все ” Кеті Топурія стала мамою вдруге. У співачки, яка вже виховує доньку Олівію, народився хлопчик. На наступний день після народження сина Кеті повідомила передплатникам свого мікроблога в Instagram, що назвала дитину рідкісним ім’ям Адам.

Кеті Топурія і Лев Гейхман
Кеті Топурія і Лев Гейхман

Шоумен Андрій Джеджула став батьком вдруге: 25 февраля його дружина Юлія Леус народила дочку Аделіну. Зоряна пара також довго приховувала новина про поповнення.

Юлія Леус (Джеджула) вагітна
Юлія Леус (Джеджула) вагітна

Співачка Анастасія Приходько проявила справжні навички конспірації – вона таємно виносила і дала життя третій дитині. 25 березня біля неї народився хлопчик Лука. Виносити дитину непомітно вдалося навіть знімаючись в шоу Маска.

Анастасія Приходько
Анастасія Приходько

Також мамою вперше стала Даша Квіткова. У них з екс-холостяком Микитою Добриніним народився син Лев, якого молоді батьки з перших днів життя оточили увагою, турботою і опікою. Квіткова зізнається – материнство дається їй непросто, вона часом плаче захлинаючись через втому і безсонних ночей.

Микита Добринін і Даша Квіткова з новонародженим сином
Микита Добринін і Даша Квіткова з новонародженим сином

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею