Аліна Гросу анонсувала вихід нової версії “Бджілки “: це буде зовсім не дитяча пісенька

Author name 26 Серпня 2021 в 19:08

Поділитися статтею

Аліна Гросу
Аліна Гросу

Аліна Гросу випустила оновлену версію пісні “Бджілка”. Саме ця композиція колись зробила її популярною.

Аліна Гросу стала зіркою у віці 5-ти років. Маленька кучерява дівчинка підкорила публіку завзятим хітом “Бджілка”, який багато хто знає досі. Зараз Аліні 26, вона знімається в кіно і випускає нові пісні. Однак артистка не має такого величезного успіху, як тоді, в 5 років.

Чи робила Аліна Гросу пластику?
Чи робила Аліна Гросу в дитинстві

Схоже, Аліна вирішила розбудити інтерес публіки до себе і знову заспівати славнозвісний “Бджілку”. Співачка анонсувала вихід оновленої версії пісні, яка зроблена в сучасному стилі. Вже 27 серпня шанувальники Гросу зможуть почути нову “Бджілку”.

Ось як на цю новину відреагували шанувальники Гросу:

“Чекаємо з нетерпінням”, “Аліночка, ви вмієте заінтригувати. Будемо чекати “,” Ух ти! Потрібно буде послухати “,” Нарешті дочекалися! “.

Нагадаємо, особисте життя Аліни Гросу у всіх на слуху. Артистка вийшла вперше вийшла заміж влітку 2019 року. В цьому ж році Аліна розлучилася. За словами Гросу, її вже екс-чоловік знайшов собі жінку постарше і багатший. Дівчина не приховує, вважає свого колишнього звичайним альфонсом.

Аліна Гросу з колишнім чоловіком
Аліна Гросу з колишнім чоловіком

Однак і сама Аліна довго не переживала розлучення. Вже через кілька місяців після розлучення з чоловіком вона представила публіці свого нового обранця. Ним виявився 37-річний російський актор Роман Полянський.

Аліна Гросу з новим коханим Романом Полянським
Аліна Гросу з новим коханим Романом Полянським

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею