Віра Брежнєва відреагувала на чутки про романи чоловіка з молодими співачками: “Де він краще знайде?”

Author name 6 Вересня 2021 в 20:09

Поділитися статтею

Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе
Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

Віра Брежнєва прокоментувала розмови про те, що її чоловік Костянтин Меладзе мав роман мало не з кожною учасницею ВІА Гри.

Чутки про те, що відомий продюсер і композитор Костянтин Меладзе крутить романи зі своїми підопічними ходять давно. А недавно взагалі розгорівся скандал навколо продюсера, нібито він починає працювати з виконавцями, тільки через ліжко. Все почалося з того, що Ані Лорак в інтерв’ю розповіла, що багато років тому продюсер Костянтин Меладзе запропонував їй співпрацю в замін на відносини особистого характеру. Українська співачка Оля Полякова підтримала Ані Лорак і заявила, що теж отримувала таку пропозицію від Меладзе.

Сам Костянтин Меладзе ці чутки не коментує, як і його дружина Віра Брежнєва. Однак нещодавно співачка дала невеличкий коментар щодо ревнощів чоловіка до молодих співачкам.

Де живе Віра Брежнєва?
Брежнєва і Меладзе

Так, Віра влаштувала в своєму інстаграм-блозі популярну рубрику “Питання-відповідь”. Шанувальники задавали артистці питання, а вона відповідала на них в Інстаграм-сторіз. Один і передплатників запитав Віру, ревнує вона свого чоловіка до молодих співачкам.

Брежнєва відповіла на питання з гумором. Вона опублікувала пару смішних і невдалих фото і написала:

“Ну де він знайде краще?”

З
Скріншот Інстаграм-сторіз Віри Брежнєвої

Відповідь на питання про чутки, які ходять про роман продюсера з молодими дівчатами, співачка також проілюструвала фотографією, на якій вона зображена усміхненої з келихом в руці.

Скріншот Інстаграм-сторіз Віри Брежнєвої
Скріншот Інстаграм-сторіз Віри Брежнєвої

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею