Таємниці особистого життя Вєрки Сердючки: чому 47-річний Андрій Данилко ніколи не був одружений?

Author name 7 September 2021 в 20:09

Поділитися статтею

Андрій Данилко вважає за краще приховувати своє особисте життя і не коментувати сімейний стан.

47-річний артист Андрій Данилко, який відомий публіці як Вєрка Седючка, ніколи не був одружений і не має дітей.

Навколо його персони завжди ходило багато чуток і здогадок публіки. Деякий час навіть подейкували, що Андрій Данилко має нетрадиційну орієнтацію, однак підтверджень цьому не було. Все ж деякі припущення публіки надали правдою.

Андрій Данилко та Інна Білоконь

Андрій Данилко та Інна Білоконь
Андрій Данилко та Інна Білоконь

Інна Білоконь була в житті артиста ще з дитинства. Вона відома публіці як мама Вєрки Сердючки. Варто зазначити, що кар’єра Данилко на сцені могла б не відбутися, якби не Інна. Саме вона розглянула в Андрія талант до театрального мистецтва і допомогла створити той самий знаменитий образ.

Про те, що між Андрієм і Інною є романтичні стосунки здогадувалися багато. Час від часу в Мережі з’являлися фотографії, на яких пара цілувалася і обіймалася.

Данилко і Білоконь відпочинку
Данилко і Білоконь відпочинку

При цьому Данилко завжди заперечував якийсь зв’язок з колегою. Тільки в 2018 році в інтерв’ю для шоу “Слава +” Андрій зізнався, що раніше дійсно зустрічався з Інною, але зараз їх пов’язує лише міцна дружба.

Зараз же Інна щаслива в шлюбі і виховує дочку. А ось Андрій так і залишився самотнім. Раніше артист зізнавався, що мріє про дружину і дітей, але в останніх інтерв’ю Данилко заявив, що йому добре і в самоті.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею