Кароль кинула Балана під парканом: молдавський співак влаштував незвичну фотосесію

Author name 14 September 2021 в 18:09

Поделитесь этой статьей

Дан Балан
Дан Балан

Як відомо, Тіна Кароль та Дан Балан на даний момент не разом. Або разом, але дуже вміло приховують свої відносини від ЗМІ та фан-клубів.

Дан Балан зрідка робить в соціальних мережах публікації, зовсім ніяк не згадуючи про те бурхливому публічному романі, який ще пару місяців назад напружено обговорювали мало не в усіх виданнях країни.

Дан Балан опублікував фото “під парканом “

На новому знімку молдавський співак сів на землю, а ззаду видно старенький дерев’яний паркан. Фоловерів не упустили можливість пожартувати, що це Тіна Кароль кинула свого коханого “під парканом “.

“А чи можна пізнати світ, не виходячи за двері? “, – написав екс-тренер проекту “Голос країни “.

Багато хто помітив, що на даній фотографії Балан виглядав неважливо. Не дуже насичений і здоровий вигляд обличчя, а також скуйовджене волосся натякнули шанувальникам на те, що співак, можливо, погано спить і погано харчується.

Напружений графік викликаний безліччю концертів, які співак дає незважаючи на карантин. А ще він готується до виходу нової пісні, яку чекають не тільки його віддані фанати з рідної Молдови, а й вже велика українська аудиторія.

Тому, можливо, скоро артист дасть сольний концерт у Києві. Буде ще один привід завітати до Тіночка.

Тим часом Тіна Кароль також ніяк не коментує можливі чутки про роман з Баланом. Чи не пише йому коментарі під фотографіями і навіть Лайки залишає не під усіма знімками. Схоже, вони дійсно припинили спілкування один з одним. А як ви вважаєте, в чому криється правда?

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей