Дружина Холостяка Добриніна потрапила з немовлям в ДТП: подробиці

Author name 15 Вересня 2021 в 12:09

Поділитися статтею

Даша Квікова та Микита Добринін
Даша Квікова та Микита Добринін

Дружина Микити Добриніна Даша Квіткова зачепила чужу машину.

За життям героїв романтичного шоу “Холостяк” Микитою Добриніним і Дашою Квіткова спостерігають мільйони людей в соціальних мережах. У своїх Інстаграм-блогах подружжя не тільки публікують свіжі фото, а й показують моменти з життя та розповідають про особисте.

Так, 14 вересня Даша Квіткова записала в своєму Інстаграм-блозі відео, в якому розповіла про неприємності, яка трапилася з нею на дорозі. За словами дівчини, вона разом зі своїм 2-місячним сином їхали в поліклініку. Дитина дуже вередувала і дівчина випадково зачепила дзеркалом машини інший автомобіль.

“У дитини сьогодні не було настрою їхати в автокріслі. Він постійно вередував. Я навіть зупинялася два рази, думала, що він голодний і хотіла його нагодувати. За підсумком, коли мені залишалося буквально дві хвилини до місця призначення, я їхала по вузькій вулиці, трошки не розрахувала і своїм дзеркалом зачепила машину “, – розповіла Даша.

Скріншот Інстаграм-сторіз Даші Квіткова

За словами дружини Добриніна, володів автомобіля, якого вона зачепила, побачивши малюка, що плаче в машині сказав, що не має до неї претензій.

Однак дівчина зізнається, вона сильно перелякалася і розридалася прям на місці ДТП.

Нагадаємо, Микита Добринін і Даша Квіткова стали батьками в липні цього року. У них народився довгоочікуваний хлопчик, якого назвали гордим ім’ям Лев.

Микита Добринін і Даша Квіткова з новонародженим сином
Микита Добринін і Даша Квіткова з новонародженим сином

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею