Асмус більше не потрібна: Харламов з’їхався зі своєю коханою

Author name 6 October 2021 в 17:10

Поделитесь этой статьей

Гарік Харламов
Гарік Харламов

Нещодавно соцмережі і ЗМІ загули ім’ям Гаріка Харламова – трохи більше, ніж через рік після розлучення він вивів у світ нову супутницю.

Шанувальники відзначили – типаж і смакові переваги гумориста зрозумілі. Він любить струнких, приємних по зовнішності, невисокого зросту. Саме під такі параметри потрапила нова кохана шоумена Катерина Ковальчук.

Ще на початку року преса заговорила про те, що Харламов – НЕ холостяк. Однак той ретельно приховував свій статус і ось недавно вивів кохану в світло.

Гарік зазначив, що приховував свій зв’язок з-за того, що його розлучення з Христиною Асмус дуже активно обговорювали в пресі і не відпускали цю тему навіть через рік після розлучення. Тому він не хотів нової хвилі допитів з боку журналістів.

Зараз Гарік Харламов щасливий зі своєю коханою Катериною

Гарік Харламов щасливий зі своєю коханою Катериною
Гарік Харламов щасливий зі своєю коханою Катериною

На відкритті своєї мережі закусочних він весь вечір позував перед камерами в обнімку з Катериною і навіть познайомив її з мамою Наталею Ігорівною. Судячи з усього, шоумен прагне до тихого сімейного щастя. А близькі стверджують, що дівчина вже знаходиться в статусі нареченої.

Гарік Харламов дуже змінився за останній час. Зокрема, люди, наближені до артиста, говорять, що за літо гуморист схуд більш ніж на 15 кг.

Звичайно, це сприятливий вплив нової обраниці і почуття закоханості.

Нагадаємо, Харламов і зірка серіалу “Інтерни ” Христина Асмус розлучилися в 2020 році. Проте, вони підтримують нормальні взаємини з-за того, що у них є спільна дочка. На всі свята дочки вони приходять разом.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей