Краще пісні Дана Балана: ось чим він підкорив Тіну Кароль

Author name 11 October 2021 в 12:10

Поділитися статтею

Дан Балан
Дан Балан

Дан Балан – відомий молдавський співак, який на сцені багато років. У нього є свій багаж знань і досвід як у артиста. Ми вирішили пригадати його найпопулярніші роботи.

Dan Balan # ВСЕПРОБАЧАТІ feat.Oksana Mukha (Official video)

Дану композицію артист випустив в 2020 році спільно з артисткою, яку привів до перемоги на шоу “Голос країни “. Робота отримала як величезну популярність, так і бурю критики.

Ден Балан – Алегро Вентіго (подвиг. Маттео) * офіційне відео 2018

Dan Balan & INDI – Дихають про кохання (Official Video 2021)

Dan Balan – Balzam (feat. Lusia Chebotina)

Dan Balan та Віра Брежнєва – Пелюстками сліз

Цю композицію можна вважати легендарної з кількох міркувань. По-перше, після неї Дана почали активно слухати в Росії. До цього він був відомий локально. А друга причина – саме після виходу цього кліпу почалися обговорення про те, нібито Брежнєва зустрічається з Баланом. Хоча в дійсності на той момент у неї був роман з абсолютно іншою людиною.

Dan Balan – ЛЮБИ

Відзначимо, Дан Балан – молдавський співак і просто красень. Він активно розвиває себе і в інших країнах. Наприклад, кілька років тому його запросили в Україну на проект “Голос країни “. З тих пір тут почалася його вражаюча історія роману з красивою українкою Тіною Кароль.

Чуток було багато, в тому числі і від самих артистів. Однак донині інформація не знайшла підтвердження з офіційних джерел.

Дан Балан живе в Молдові, в Україну приїжджає регулярно. Подейкують, саме заради своєї ймовірної коханої.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею