Стверджує, що бачила НЛО: як живе співачка Катя Лель (відео)

Author name 26 Жовтня 2021 в 17:10

Поділитися статтею

На стику тисячоліть на естраді з’явилася зірка, яка підкорила мільйони своїми невигадливими піснями зі словами джага-джага та мусі-пусі.

За легкістю композицій стоять талант і велика праця співачки Каті Лель, яка зараз чомусь зникла. Нещодавно вона відвідала програму Бориса Корчевнікова “Доля людини”, де розповіла про свій творчий шлях, свій контакт з інопланетянами, та бажання полетіти на Місяць, адже там у неї є власна ділянка!

Катя Лель
Катя Лель

Мало хто знає, але хрещеним батьком Каті Лель як артистки був Лев Лещенко, з яким та випадково одного разу зустрілася на заході. Потім він узяв її під свій протекторат і вперше запросив до туру, почувши пісні її авторства.

Лев Лещенко
Лев Лещенко

2002 року Катя Лель познайомилася з продюсером Максом Фадєєвим. Співпраця виявилася успішною: після цього у світ вийшли головні хіти співачки – “Мусі-пусі” та “Джага Джага”.

Зараз Катя Лель вже не так часто виступає, адже має зовсім інші захоплення. Співачка стверджує, що має паранормальні здібності.

Теорія існування позаземної цивілізації зацікавила Катю ще молоді. Лель в одному інтерв’ю стверджувала, що одного разу побувала на кораблі інопланетних істот. За словами співачки, контакт стався ще у місті Нальчику, коли їй було 16 років.

Тоді вона зі своїми рідними сиділа за столом, пила чай, мило спілкувалася. А потім вони з сестрою бічним зором побачили яскраве свічення, пояснення якого не знайшли. Минуло близько години, але у свідомості Каті тривало секунду. Коли та підійшла до дзеркала, то побачила, що в неї в роті не вистачає двох зубів, хоча напередодні вона була у лікаря і з зубами все було гаразд.

Це явище вона пояснює тим, що інопланетяни створили її клони на двох інших планетах.

Звичайно, слабо уявляємо собі, як марсіани слухають її “Мусі-пусі” та “Джагу-джагу”, але про такі факти зі своєї біографії співачка говорить абсолютно серйозно.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею