Фаворит “Танців” Артур Логай розповів, як через репетиції не спав дві доби

Author name 27 October 2021 в 23:10

Поделитесь этой статьей

Артур Логай

Улюбленець судді Максима Чмерковського, учасник “Танців із зірками” на телеканалі 1+1 Артур Логай розповів, як працював майже на знос.

Артур Логай в інтерв’ю 24 каналу розповів, що коли йому запропонували участь у “Танцях із зірками”, він якраз знімався в серіалі “Моя улюблена страшка”. Артур одночасно і зрадів, і засмутився.

Засмутився тому, що не знав, як поєднувати зйомки та танці, проте потім зрозумів, що це чудовий шанс виявити себе в чомусь новому.

Логай та його партнерка
Логай та його партнерка

28-річний актор розповів, що було таке, що не спав по два дні. Такі важкі випробування потрапили на той період, коли чоловік знімався у повнометражному фільмі, і потрібно було репетирувати виступи на “Танці із зірками”.

Артур Логай прокоментував свої репетиції, які тривали цілодобово – не спав два дні

“Часом не спав два дні, дрімав у машині, коли приїхав на репетицію на півгодини раніше, чекав, коли приїде Аня (партнерка Артура, – прим. ред). Прекрасно все виходило, тому що організм був включений”,

— констатує лідер танцювального проекту на телеканалі 1+1.

Артур Логай прокоментував свої репетиції, які тривали цілодобово - не спав два дні
Артур Логай прокоментував свої репетиції, які тривали цілодобово – не спав два дні

А коли зйомки повнометражного фільму закінчилися, Артур дозволив собі трохи розслабитись. Проте, не виключав “Танці із зірками” із пріоритету.

Незважаючи на всі випробування Артур Логай зізнається – жодного разу не думав про те, щоб зійти з дистанції і відмовитися від участі в “Танцях із зірками”.

“Я не вмію здаватися”, – констатував український актор.

Нагадаємо, на “Танцях із зірками” у 2020 році фаворитом був український співак Олег Вінник. Однак у розпал сезону у нього діагностували коронавірус. Оскільки пара Винника та Шоптенка пропустила більше одного тижня, їх автоматично дискваліфікували. Це стало справжнім подивом для шанувальників, адже їм пророкували перемогу у сезоні.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей