Що відомо про долю Максима Галкіна, і чи правда, що Пугачова зустріла його “голого та босого”?

Author name 12 Листопада 2021 в 17:11

Поділитися статтею

45-річний Максим Галкін — персона, що досить обговорюється. Величезної популярності він досяг після того, як у них з Пугачовою почалися відносини.

Злі мови говорили — мовляв, молодий хлопчик без роду, без племені, вирішив виїхати на велику сцену за рахунок уже такої популярної та затребуваної артистки. Тим не менш, Максим багато років доводив і доводить – не лише його дружина – запоруку його успіху. Допомагали чоловікові ще його працю та талант. Хоча й випробувань на долю коміка випало чимало.

Максим Галкін
Максим Галкін

З 1994 року майбутній легендарний телеведучий став розвивати себе у напрямі гри сцені, а й у жанрі гумору.

Пародист з’являвся на телебаченні, він частий гість у “Сміхопанорамі” та “Аншлагу”. При цьому артист не мав продюсера, він жодного разу не платив ні за один свій ефір і ніколи не користувався чиєюсь протекцією, щоб потрапити на програму.

Слава до Галкіна прийшла тоді, коли його спічі гумористичного характеру почали показувати по всіх центральних телеканалах Росії у прайм-таймі, а глядачі сім’ями збиралися біля телевізорів, щоб почути новий монолог коміка. Вже невдовзі Максим Галкін став однією низку з такими класиками гумористичного жанру Росії як Євген Петросян, Юрій Гальцев, Володимир Винокур.

Це вкотре доводить, що Галкін досяг успіху не завдяки Пугачовій. Адже тільки після того, як його почали крутити всіма телеекранами і показувати в прайм таймі, запрошувати на важливі заходи і впізнавати на вулицях, він познайомився з Аллою Борисівною. Знайомство відбулося 2001 року, коли Алла була одружена з Філіпом. Але колорит, харизма та почуття гумору молодого, гарячого та спокусливого Максима перемогло “стару гвардію”.

Незважаючи на те, що артистові приписали статус “Альфонса” досить швидко, частково він себе вже виявив як чоловік, який забезпечує, а не сидить на шиї. Адже те шестиповерхове сімейне гніздечко, де зараз мешкають Алла, Ліза, Гарік і сам Максим, відгрохав саме він — власним коштом і за власним проектом.

А тепер, коли його дружина на пенсії і стежить за дітьми, Максим — головний годувальник і забезпечує свою рідню коштами на покриття всіх поточних витрат.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею