“Терпіння закінчується?”: дружина Дмитра Комарова розповіла, як реагує на відрядження чоловіка

Author name 29 November 2021 в 16:11

Поделитесь этой статьей

Олександра Кучеренка у шлюбі з Комаровим уже кілька років. За цей час пара встигла пройти через багато чого.

Шанувальники, дивлячись на їх, здавалося б, ідеальний союз, переживають — а чи не набридне Олександра Кучеренка постійно чекати на свого чоловіка з різних поїздок, які іноді тривають місяцями? Питання в лоб вирішила поставити телеведуча програми “Світське життя” на телеканалі 1+1 Катерина Осадча.

“У мене, Катя, терпіння не закінчується. Ти знаєш, я вже дуже звикла до такого формату життя, коли мені добре і коли Діма зі мною, і коли я чекаю на нього вдома, якщо він їде з роботи, і коли чекаю від нього СМС, коли він десь за океаном, знімає свою програму. Тому я звикла до всіх варіантів життя”, – зізнається Олександра Кучеренко.

Дмитро Комаров каже, що після весілля з Олександрою його робочий графік сильно змінився, і він намагається робити так, щоб якнайбільше бачитися з дружиною та частіше приділяти їй час.

“Дуже сильно все змінилося, бо раніше я дозволяв собі поїхати на 4, на 6 місяців. Зараз я намагаюся місяць, максимум два, і повернутися додому. Або десь зустрітися на якійсь нейтральній території та побути разом. І знову. поїхати. Тому тепер більше, ніж на півтора-два місяці ми не розлучаємося. Це максимум”, — зізнається головний телеведучий шоу “Світ навиворіт”, яке вже понад 15 років виходить на рейтинговому телеканалі країни 1+1.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей