Каменських розповіла про своє харчування перед Новим роком

Author name 14 Грудня 2021 в 17:12

Поділитися статтею

Настя Каменських, яка досить часто бореться із зайвою вагою, показала свій рецепт упорядкування фігури перед святами.

Дружина Потапа розповіла, що має намір трохи попрацювати над своєю фігурою перед новорічними святами, адже зовсім урізати себе в їжі вона не буде на Новий рік та Різдво. Щоб не прокинутися після свят з величезною цифрою на терезах, краще заздалегідь подбати про своє самопочуття та харчування.

Настя Каменських розвіяла міф про те, що після шести не можна їсти

Чому Настя Каменських ходить в об'ємному одязі не по фігурі?
Настя Каменських

Перше, що розповіла зірка, треба харчуватися часто й потроху. Якщо у вас протягом дня в основному 3 прийоми їжі, то краще зменшити порції і розбити їх на 5 разів — три повноцінні та два перекушування.

Друге – не варто змушувати себе голодувати. Краще спланувати свій раціон так, щоб він був збалансованим і правильним, а не прибрати все шкідливе, на вашу думку, а потім сидіти і весь день відчувати голод.

Настя Каменських
Настя Каменських

І третя порада Насті Каменських — для ласунів. Звичайно, солодке – це не найкращий продукт для людей, які активно хочуть схуднути, проте зараз солодощі можна замінити на фрукти. Їх у супермаркетах величезний асортимент.

Однак якщо ви любите солодке і часто його їсте, щоб уникнути стресу для організму, не слід його відразу виключати – краще поступово замінити на фрукти. Але тут теж важливий захід, а також час їх вживання в їжу – найкраще фрукти вживати до 16:00.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею