Філіп Кіркоров вивів свою дочку Аллу-Вікторію на червону доріжку

Author name 22 December 2021 в 23:12

Поділитися статтею

Філіп Кіркоров
Філіп Кіркоров

Зірковий батько Філіп Бедросович Кіркоров так хоче для своїх дітей популярності та слави, що з дитинства виводить їх на публіку.

Після того, як Алла Вікторія стала гостей програми “Модний вирок”, багато хто засудив Філіпа Кіркорова. На нього накинулися коментатори зі звинуваченнями. Мовляв, дівчинка виглядала перед камерою дуже змученою, наче її змусили туди вийти. І почали писати Пилипу у коментарях, щоб він припинив нав’язувати дітям свої інтереси.

Проте король поп-музики батько вже не перший рік, і тому впевнено бере на себе відповідальність у вихованні як сина, так і дочки.

Тому Пилип Бедросович намагається поступово привчати свою скромну дочку до того, що на неї завжди всі стежитимуть, за нею стежитимуть, тому майбутня зірка повинна вміти поводитися на публіці.

Керуючись цими роздумами, він бере свою доньку на світські заходи, знайомить із друзями, привчає позувати на камеру.

Наприклад, як у недавньому відео.

Філіп Кіркоров та Алла Вікторія Кіркорова на червоній доріжці
Філіп Кіркоров та Алла Вікторія Кіркорова на червоній доріжці

На відео дочка короля естради позує у пишній червоній сукні завдовжки трохи нижче коліна. А її зірковий татко з’явився перед журналістами в образі жар-птиці.

Музикант зазначив, що вірить у силу нумерології та дзеркальних дат. Кіркоров, крім іншого, переконаний, що його 55-й рік стане насиченим у плані творчого життя.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею