Віктор Павлик показав синів та онуків: щасливі разом

Author name 27 Грудня 2021 в 09:12

Поділитися статтею

Співак Віктор Павлік, який нещодавно оскандалився, ставши головним героєм розборок колишньої та нинішньої дружини, щасливо проводить час зі своїми дітьми та онуком.

Нещодавно Віктор Павлік став одним із найбільш обговорюваних артистів. Все тому, що його дружина, концертний директор, і, за сумісництвом, блогер Катерина Репяхова виклала в Інстаграм-сториз заплакані фотографії, поскаржилася, що у парі стався конфлікт, і заявила, що не впевнена, що далі ці стосунки продовжуватимуться.

Віктор як справжній чоловік сховав свої емоції від очей шанувальників. Коли буря у його з Катею сім’ї трохи вщухла, він опублікував фотографію з дружиною та публічно нагадав, як сильно її любить.

Наразі Віктор Павлік намагається відновити статус зразкового батька, тому перед Новим роком провів сімейну зустріч зі своїми синами та онуком. Співак виклав фото, де він позує зі своїм старшим сином Олександром Павликом, молодшим сином Михайлом Павликом (дитина Катерини Репяхової, яка народилася влітку 2021 року), також на знімку є Давид Павлик — онук Віктора Франковича, та син його старшого сина Олександра.

“Сіні і онук”, – коротко підписав знімок Віктор.

На фотографії не вистачає Павла Павлика середнього сина Віктора. Його не стало влітку 2020 через онкологію. Хлопець був ще зовсім молодий.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею