Дружина-господарка Дмитра Комарова Саша Кучеренко приготувала різдвяний пиріг

Author name 5 January 2022 в 16:01

Поделитесь этой статьей

Олександра Кучеренко опублікувала фотографію, на якій показала свої кулінарні здобутки.

Напередодні Різдва Олександра Кучеренка, яка є успішною моделлю, телеведучою та дружиною українського журналіста Дмитра Комарова, поділилася своїми кулінарними успіхами.

Вона опублікувала теплий домашній знімок із пирогом у руках. Так дівчина зустрічає свого чоловіка, який тривалий час перебуває у відрядженнях у світі.

“А ви будете готувати на Різдво 12 пісних страв? Ще з дитинства пам’ятаю пишний стіл, який накривала з бабусею до Святвечора, ту магічну атмосферу, очікування першої зірки… Для мене Різдво завжди було одним із найбільших сімейних свят. І хоча згодом багато давніх різдвяних традицій втрачаються, хочеться зберегти найцінніше – сімейне єднання.А ще можна започаткувати традицію, яка з року в рік поєднуватиме з близькими! У мене є така з моєю мамою – до святкового застілля ми завжди готуємо наш” Різдвяний віночок”, – пише Кучеренко.

Саме такий кулінарний шедевр вона приготувала 5 січня.

“Рецепт пирога дуже простий і для нас із мамою залишається незмінним, хіба що щороку ми по-новому прикрашаємо наш віночок, адже на Різдво все має сакральний зміст. Цього разу використали класичні новорічні кольори: зелені гілочки розмарину уособлюють життя та розвиток, червоні ягоди калини та журавлини символізують любов, а біла помадка з цукрової пудри та лимона – чистоту та добро.

Ось що пишуть шанувальники в описі:

  • Ви однозначно щасливчик, шановний Дмитро Комаров:))
  • Дякую за неймовірний рецепт пирога! Ви красуня! Нехай Різдво принесе радість, щастя і здійснення мрій!

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей