Поліна Гагаріна до та після схуднення: зменшилася у кілька разів

Author name 12 January 2022 в 17:01

Поделитесь этой статьей

Поліна Гагаріна
Поліна Гагаріна

Зірки, особливо жінки, весь час перебувають у гонитві не лише за новими творчими вершинами, а й за ідеальним тілом. Адже виходити на сцену треба упевнено.

Практично всі сучасні відомі жінки боролися чи продовжують боротися із зайвою вагою. Одні проводять день і ніч у спортивних залах, і відмовляються від усієї смачної, але шкідливої їжі, інші навіть наважилися лягти під ніж пластичних хірургів, щоб отримати заповітну осину талію.

Однією з них є співачка Поліна Гагаріна.

Якщо ви стежите за її творчістю відносно недавно, то, напевно, для вас буде дивно побачити її круглолицею. Тим не менш, на самому старті її зіркової кар’єри постаті Поліни було не позаздрити.

Поліна Гагаріна – фото до та після схуднення

Поліна Гагаріна до та після схуднення
Поліна Гагаріна до та після схуднення
Поліна Гагаріна до та після схуднення
Поліна Гагаріна до та після схуднення

На кардинальні зміни у своїй зовнішності вирішуються не лише літні зірки, а й молоді. Наприклад, муза Костянтина Меладзе, співачка Поліна Гагаріна на початку свого зіркового шляху теж була пишненькою. Але зараз вона — сама худорлявість.

“Можливо, вона зробила резекцію шлунку. Можливо, їй поставили балон у шлунок. Але, можливо, це просто сила волі”,

– так прокоментувати зміну зовнішності Поліни Гагаріної експерт у сфері пластичної хірургії Сергій Дербак. Свій коментар він дав у сюжеті Телеканалу Лайва.

https://youtu.be/72nAISgLFRA

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей