Співачка Лоліта показала ляжки, що обвисли після схуднення.

Author name 13 January 2022 в 18:01

Поделитесь этой статьей

Лоліта Мілявська
Лоліта Мілявська

Лоліта Мілявська — одна з тих співачок, яка завжди боролася та бореться із зайвою вагою.

Мілявська у своїй кар’єрі то гладшала, то худіла. Тим не менш, вона завжди залишалася на “бодіпозитиві”, тому не намагалася приховати свої недоліки від аудиторії — могла дозволити собі з’явитися перед публікою на піку своєї ваги в напівпрозорому комбінезоні.

Наприклад, зараз недоліки Мілявська показала на відео із басейну. Вона одягла закритий купальний костюм, і всі шанувальники в особі Інстаграм-фоловерів побачили її обвислу шкіру на стегнах. Таке відчуття, начебто після схуднення у неї обвисла шкіра. Це й не дивно, адже раніше вона була набагато повніша і апетитніша, ніж зараз.

“Ми з Ігорем Гуляєвим змушуємо себе плавати в басейні. Спочатку знімаємо всяку дурість для розігріву, потім пізній сніданок, він же обід)). Потім виконувати замовлення друзів в аптеку). А ввечері на мене чекає зустріч з ученим, який займається проблемами слуху. Це я знову зроблю, щоб Ви знали тих, хто жив колись у СРСР, а тепер став Легендою у різних галузях”, – написала Лоліта Мілявська під своїм відеороликом.

Ось що пишуть коментатори під відеозаписом:

  • Ніжки потрібно підкачати.
  • А скільки в результаті Лоліта скинула? І за який час?
  • Люди! Ви дійсно вважаєте що це круто???!!!!! А мені за Лоліту соромно!!!!!
  • Здоров’я через проживання болю. Особливий урок для душі і духу! Зрадили на новий ступінь буття. Ось це досвід у Лоли по життю. Життя немов вулкан! Яскраве і насичене!

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей