“Творчість нас ще більше зближує”: закохані Гросу та Полянський зіграють разом у серіалі

Author name 21 January 2022 в 06:01

Поделитесь этой статьей

Аліна Гросу та Роман Полянський
Аліна Гросу та Роман Полянський

Серіал, в якому Аліна Гросу та Роман Полянський виконають ролі, називається “Вероніка”. Незабаром він вийде на телеканалі «Україна».

На даний момент у Києві продовжуються зйомки 8-серійного серіалу “Вероніка”. Одну з ролей виконає українська акторка та співачка Аліна Гросу. Гросу поділилася, що знову її колегою зі знімального майданчика буде її коханий із реального життя, неймовірно талановитий та різнобічний актор Роман Полянський.

Серіал Вероніка на каналі Україна – сюжет

Повідомляється, що в центрі сюжету української картини “Вероніка” – історія молодої жінки-хірурга, яка вирішила дізнатися про причину загибелі подруг і в результаті потрапляє в неприємності. Головну роль у серіалі відіграла актриса Альона Коломіна.

Гросу недавно поділилася теплим знімком, зробленим під час зйомок одного з епізодів. Там актори, які грають у серіалі, сидять за домашнім столом, мабуть, за обідом. На знімку Аліна та Роман обіймають одне одного.

Аліна Гросу та Роман Полянський у серіалі Вероніка
Аліна Гросу та Роман Полянський у серіалі Вероніка

Гросу одягнена у яскраве червоне плаття з довгими рукавами та глибоким декольте. Роман — у класичному костюмі та окулярах.

Аліна зізнається — творчість із коханою людиною її неймовірно зближує. Вони не мають труднощів під час зйомок, вони чудово відчувають і розуміють одне одного. Це один із тих унікальних випадків, коли особисті зв’язки лише сприяють спільній роботі, а не навпаки, зізнається Аліна Гросу.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей