Заткнули за пояс своїх батьків: як діти зірок українського шоу-бізнесу будують власні кар’єри

Author name 21 January 2022 в 08:01

Поділитися статтею

Веніамін Огір та Тіна Кароль
Веніамін Огір та Тіна Кароль

Яблуко від яблуні, як то кажуть, недалеко падає. Сьогодні ми розповімо вам про діток сучасних зірок, які мітять на місце їхніх батьків.

Веніамін Огір

Веніамін Огір та Тіна Кароль
Веніамін Огір та Тіна Кароль

Єдина дитина Тіни Кароль та головний чоловік у її житті. Веніамін вже зовсім дорослий. З дитинства він живе у Великій Британії, в українській сім’ї, навчається там, з мамою бачиться рідко, тому самостійності йому довелося набратися досить рано. Веніамін Огір в одному з інтерв’ю з мамою розповідав, що бачить подальшу перспективу навчання у якомусь американському коледжі. За кордоном хлопець танцює та українські народні танці.

Маша Полякова

Оля Полякова та дочка Маша
Оля Полякова та дочка Маша

Якщо ви вважаєте, що Оля Полякова поводиться на сцені надто відверто, то як вам її копія, старша дочка Маша? Та ще не досягнувши 18 років, уже творить і витворює так, що обговорює весь Інстаграм.
До речі, розвивати свою кар’єру у напрямі музики та модельного бізнесу Маша Полякова почала на шкоду навчанню, адже нерідко пропускає уроки, а публікації у соціальних мережах пише помилково, за що її нерідко дорікають шанувальники.

Злата Мітчелл

Ревізор Оля Фреймут та її дочка Злата Мітчелл
Ревізор Оля Фреймут та її дочка Злата Мітчелл

Дочка скандально відомої ревізорки Ольги Фреймут не любить зайвої публічності та ТВ-шоу. Їй до вподоби маленький затишний Інстаграм-блог. У свої 15 років Злата Мітчел досягла чимало. Зокрема, дівчинка має власний бренд одягу MITCHELL CLOTHING. Не без підтримки мами, але дівчинка активно розвиває. Ціни там, як вважає знаменитим людям, встановлені досить високі. Наприклад, сукню Feminity in Sport можна купити за 2900 гривень, худі – 2100, лавандовий костюм – 4100.

Маша Кравець

Олена Кравець та донька Марія
Олена Кравець та донька Марія

Донька відомої гумористки Олени Кравець дуже самостійна. Зараз їй 18, вона виглядає старшою за свої роки в хорошому сенсі цього слова, і з 15 років живе окремо від батьків. Переїзд складніше дався її батькам, проте виїхати Маша вирішила незадовго після народження двійнят.

Дочка Олени Кравець Маша є частиною танцювального колективу IWD.Clan. Вона часто ділиться на своїй сторінці інстаграм виступами. До речі, дівчина не пішла у популярну сьогодні професію – блогерство, дівчина вирішила бути піарщицею та активно вивчає цей напрямок зараз.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею