Златі Огневич три роки загрожує неадекватний чоловік: обіцяє розправитися з нею чи з татом

Author name 24 Січня 2022 в 23:01

Поділитися статтею

Екс-холостячка та співачка Злата Огневич виклала в Інстаграм-профіль відео, від якого холоне кров.

На відео, опублікованому Златою Огневич 24 січня, очевидно, якийсь неадекватний чоловік загрожує їй. При цьому початок розмови з ним на відео не потрапив, як і те, як вони зустрілися. По ролику лише можна зрозуміти, що Злата знаходиться у своїй машині, а він знаходиться в іншій машині, раз у раз вигукуючи Златі Огневич гнівні погрози.

Відеоролик закінчується тим, що до Злати підійшли двоє чоловіків і запитали, чи їй потрібна допомога. Вона відповіла, що потрібна, і вони продовжили розмову з неадекватним. Злата, зважаючи на все, перебувала в таксі — зачинила вікно і поїхала на зйомку.

View this post on Instagram

A post shared by ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich)

“Наступного разу побачу по телевізору я тебе завалю, зрозуміла на ***, або тату, зрозуміла? Я тобі серйозно говорю”, – сказав чоловік, обличчя якого зняла Злата Огневич.

Жінка просто не має сил мовчати — вона заявила, що подібні переслідування тривають уже близько трьох років. Весь цей час вона почувається в небезпеці, зверталася до правоохоронних органів, але результату це не дало. Тому зараз Злата публічно звернулася до мера Києва Віталія Кличка та президента країни Володимира Зеленського.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею