Ектору Хіменесу-Браво фанатки шлють свої неодягнуті фото: “Приїжджай прямо зараз”

Author name 28 January 2022 в 23:01

Поделитесь этой статьей

Ектор Хіменес-Браво дуже популярний в Україні. А популярність серед жінок лише збільшує його статус холостяка.

Нещодавно Ектору Хіменесу-Браво виповнилося 50 років, але шеф-кухар доводить, що бути улюбленцем жінок можна у будь-якому віці. Про це говорять його різні фотографії, не завжди пристойного змісту — чоловік любить продемонструвати свій торс та інші фотогенічні частини свого тіла, аби залучити аудиторію, лайки та коментарі.

Ектор Хіменес-Браво
Ектор Хіменес-Браво

Сайт “Сегодня” поспілкувався з одним із найвідоміших кулінарів України та розпитав про те, яку увагу Ектор отримує з боку своїх фанаток. Кулінарний гуру розповів, що практично щодня його директ підривають свої фанатки, які пропонують не тільки побачення, а й прагнуть продемонструвати чоловікові всі принади свого тіла.

Кулінар Браво зізнається, що іноді не знає, як реагувати на такі відверті повідомлення та оголені фотографії у своєму Інстаграм-акаунті.

Але навіть після того, що він бачить у своєму Директі щодня, у нього все ще немає коханої. Ну, чи майже ні, адже він хоч і публічна людина, але деталі свого особистого життя не прагне розкривати на всю країну.

Ектор Хіменес-Браво
Ектор Хіменес-Браво

“Бують такі повідомлення, особливо вночі або у свята, коли дівчата писали “приїжджай прямо зараз, я готова” і так далі. Це теж викликає у мене зніяковілість, тому я ніколи на таке не погоджувався”, – розповів головний кулінар телеканалу СТБ в інтерв’ю журналістам.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей