Конфлікт Потапа та Тіни Кароль: чим усе закінчилося

Author name 29 Січня 2022 в 19:01

Поділитися статтею

У українського репера Потапа та співачки Тіни Кароль на фестивалі Atlas Weekend стався конфлікт.

Репер не дуже коректно пожартував над своєю колегою Тіною Кароль, а потім йому довелося просити пробачення.

Скандали між зірками – нормальна практика. Це приносить рейтинги всім учасникам конфліктної ситуації, хоч і в цих конфліктах (якщо вони, звичайно, не є постановочними), є люди, які ображаються потім. Так було влітку минулого року з Тіною Кароль, яка є гарною приятелькою репера Потапа.

Потап
Потап

На фестивалі Атлас Вікенд учасники гурту МОЗГИ пожартували з Тіни, яка тоді була хедлайнером заходу. В одному з інтерв’ю Потап сказав: “Ми не знаємо, хто це”. А інші виконавці почали римувати ім’я Тіни Кароль з “карантином”, “Буратіно”.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Звичайно, Тіна Кароль не пройшла повз цей інцидент — вона дала йому скромну відповідь. Так, виконавиця хіта “Скандал” опублікувала у себе в Інстаграм-профілі частину інтерв’ю репера Потапа та запитала: “Амнезія?”.

Після Олексій Потапенко зрозумів, що щодо своєї колеги він висловився не дуже коректно, за що потім ще довго особисто вибачався.

Зараз Потап порівняв Тіну з Ісусом Христом і заявив, що вона такий самий незабутній, а його висловлювання — просто недоречний жарт, якого він нікого не хотів образити.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею