Даша Астаф’єва визвірилася на зрадницю Регіну Тодоренко за ім’я новонародженого сина: “Ти чмоня!”

Author name 20 July 2022 в 14:07

Поделитесь этой статьей

Даша Астаф'єва розкритикувала зрадницю Регіну Тодоренко
Даша Астаф’єва розкритикувала зрадницю Регіну Тодоренко

Скандальна телеведуча родом з України Регіна Тодоренко була різко розкритикована співачкою Дашею Астаф’євою після новини про народження другого сина

Регіна Тодоренко від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну ні слова не сказала про війну на Батьківщині. Цим вона не на жарт обурила українців, які колись захоплювались ведучою. Нагадаємо, що Тодоренко зараз проживає у росії, одружена зі співаком Владом Топаловим. Декілька днів тому у пари народився другий син. Про цю подію ведуча розказала в своєму Інстаграм, показавши фото, на якому подружжя стоїть з новонародженим. Під світлиною ведуча сповістила підписників, що назвала сина Миром.

Регіна Тодоренко назвала сина Миром
Регіна Тодоренко назвала сина Миром

Цей факт не на жарт розлютив українську співачку Дашу Астаф’єву, яка болісно переживає війну, весь час допомагаючи українцям можливими способами. Астаф’єва записала сторіз, в якому гостро розкритикувала Регіну Тодоренко: на її думку, ведучій навіть не можна вимовляти слово “мир”, бо вона нічого не зробила заради миру в Україні.

Даша Астаф'єва заборонила Регіні Тодоренко вимовляти слово "мир"
Даша Астаф’єва заборонила Регіні Тодоренко вимовляти слово “мир”

Астаф’єва назвала Регіну “чмонею” і порадила, поки не пізно, змінити ім’я сина на “путін”. Співачка не розуміє, як можна навіть вимовляти слово “мир” під час війни, коли в українських дітей щодня забирають життя і майбутнє. Співачка звинувачує Тодоренко і в тому, що та нахабно пише казки російською мовою:

Казки про те, як ти мовчиш всю війну, поки наших дітей та рідних вбивають?

Даша Астаф'єва різко розкритикувала Регіну Тодоренко
Даша Астаф’єва різко розкритикувала Регіну Тодоренко

>Регіна Тодоренко раніше скаржилась, що через “політичні події” не може жити спокійно, а розмови про “ситуацію” руйнують її сім’ю. На думку коментаторів, Регіна вже давно зруйнувала своє життя, навіть якщо в соціальних мережах всі бачать ідеальну картинку.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей