Віталій Кім чесно розповів в інтерв’ю, як йому вдається триматись перед народом, коли хочеться плакати

Author name 24 Липня 2022 в 17:07

Поділитися статтею

Віталій Кім, голова Миколаївської ОВА, з перших днів війни став улюбленцем мільйонів українців. Легкий, впевнений, спокійний він надавав сили багатьом читачам його телеграм-каналу.

Чим займався Віталій Кім до державної посади і що ховається усередині, розповів в інтерв’ю Даніелю Салему. Ми знаємо, що сім’я Кім має ресторанний бізнес, ним займається дружина Віталія, Юлія. Також він розвивається у агросфері. Віталій Кім прийшов у політику лише заради того, щоб змінити своє місто на краще. Наразі, коли обстріли Миколаєва відбуваються методично і щодня, Віталію Кіму особливо боляче насамперед за людей. Він вважає людей головною цінністю рідного міста. А ті руйнування, які приносять російські солдати, його ще більше злять. Віталій Кім не сумнівається у перемозі України, вважає себе гордим тим, що живе у Миколаєві. За його словами, навіть одесити із подивом усвідомили, що вони перебувають за спиною молодшого брата. Одеса допомагає Миколаєву всім, чим може. Віталія Кіма було нагороджено Орденом імені Богдана Хмельницького. Його фото з ногами на столі у своєму кабінеті облетіло весь інтернет та стало мемом.

Фото Віталія Кіма облетіло весь інтернет
Фото Віталія Кіма облетіло весь інтернет

На запитання про те, який Кім у злості, Віталій сміючись, розповідає, що довго не думає, не розмінюється на дрібниці. Раніше він займався бойовими мистецтвами, і тому він у багатьох суперечках використав свою перевагу у силі. Але це було у минулому, звичайно. Зараз до рукоприкладства не доходить, але Кім намагається керувати своїми емоціями  навіть у стресових ситуаціях. Його фраза “Доброго вечора, ми з України” стала крилатою, хоч і не він її творець. Глава Миколаївської області поділився, що його дуже пронизує до глибини душі патріотичні ролики, от переглядаючи їх, він може і сльозу пустити.

Віталій Кім - зразковий сім'янин
Віталій Кім – зразковий сім’янин

Віталій Кім обожнює свою сім’ю – дружину та трьох дітей. Але вони зараз далеко. Сумувати довго не доводиться, адже щодня війна приносить нові виклики та проблеми, які потребують негайного вирішення. Відпочивати під час війни, набиратись сил йому допомагає їзда на мотоциклах, а також природа.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею