Могилевська, Цибульська, Кондратюк та інші знаменитості, чиї будинки знищили окупанти: постраждали від війни

Author name 25 Липня 2022 в 12:07

Поділитися статтею

За 5 місяців війни на території України тисячі звичайних громадян залишилися без даху над головою. Російські ракети знищили будинки як простих українців, так і успішних знаменитостей.

У будинках деяких зірок жили окупанти і залишили по собі розруху, а деякі будинки знаменитостей були знищені важкою зброєю.

Наталія Могилевська

У своєму Інстаграм-блозі Наталія Могилевська поділилася трагічною новиною. Співачка розповіла, що було знищено будинок, у якому вона провела своє дитинство. Це будинок її дядька. Туди прилетіло 2 ворожі снаряди та зрівняли із землею місце, куди щоліта приїжджала Наталя у дитинстві. Найстрашніше, що через обстріл загинув дядько артистки.

Олександра Заріцька

Будинок солістки гурту KAZKA не знищили, але пограбували. Дівчина жила зі своєю мамою у невеликому місті Гостомель біля Києва. Коли почалася війна, дівчина зі своєю мамою поїхали і будинок залишився порожнім. Пізніше співачка дізналася, що окупанти пограбували її будинок, забрали все цінне, що можна було забрати.

Оля Цибульська

Відома українська співачка Оля Цибульська у своєму Інстаграм-блозі розповіла, що будинок її батьків в Ірпені, де і вона проживала раніше, було знищено. Артистка показала відео, на якому можна побачити розбомблену квартиру. Судячи з ролика, відновити житло вже неможливо.

Ігор Кондратюк

Будинок Ігоря Кондратюка у передмісті Києва було розбомблено окупантами. Сталося це 14 березня якраз у день народження телеведучого. Будинок не був знищений повністю, але відновлювати його доведеться довго.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею